Telefon  32 2810868

Email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hurtownia budowlana dla mieszkańców Gliwic

Ofertę hurtowni budowlanej oferujemy również mieszkańcom Gliwic. Ponad 30-letnie doświadczenie pozwala nam dzisiaj oferować materiały, które są doskonałą odpowiedzią na bieżące zapotrzebowania rynku. Śledzimy wszystkie istotne zmiany w branży i kroczymy razem z aktualnymi trendami. Z udziałem naszych produktów wielu przedsiębiorców dokonało realizacji swoich zleceń, chwaląc nasz asortyment i oddając pozytywną recenzję. To sprawia, iż jesteśmy zaufanym dystrybutorem w oczach wielu fachowców, którzy zostali naszymi stałymi Klientami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Oferta hurtowni drewna

W asortymencie naszej hurtowni znajduje się wiele różnorodnych rodzajów drewna, pochodzących z odmiennych gatunków surowca. Oferowany materiał znajduje swoje szerokie zastosowanie zarówno w pracach budowlanych, jak i wykończeniowych. Jakość produktów naszej hurtowni drewna jest potwierdzona licznymi certyfikatami i pozytywnymi opiniami naszych Klientów.

hurtownia drewna gliwice

Hurtownia budowlana Bud-Chem - farby oraz instalacje

W swojej ofercie posiadamy farby i lakiery pochodzące od sprawdzonych, uznanych na całym świecie producentów. Ponadto nasz asortyment obejmuje również instalacje sanitarne, elektryczne, chemię budowlaną, a także produkty wykończeniowe, takie jaklistwy przypodłogowe. Nie ma znaczenia, czego potrzebujesz - w naszej hurtowni budowlanej posiadamy wszystko. Wszystkie polecane produkty są najwyższej jakości, starannie przechowywane i sprawdzane na bieżąco pod względem jakościowym.