Telefon  32 2810868

Email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najlepsza hurtownia drewna i farb - Chorzów

Nasza hurtownia od lat specjalizuje się w dostarczaniu różnorodnych materiałów, które są niezbędne do profesjonalnej realizacji projektów. Konkurencyjne ceny, najwyższa jakość i fachowa obsługa to cechy, za które stali Klienci cenią sobie naszą markę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą hurtowni drewna i farm w Chorzowie!

Hurtownia drewna każdego rodzaju w Bytomiu

W naszym asortymencie znajduje się imponujący wybór drewna, które dostępne jest w wielu rodzajach. Do dyspozycji oddajemy m.in. boazerie, płyty OSB, łaty, kantówki i wiele więcej! Różnorodność zastosowań drewna konstrukcyjnego sprawia, iż nasza oferta jest kompleksowa i bez problemu może być wykorzystywana w każdym projekcie. Oferowane drzewo jest nie tylko piękne, ale również solidne i trwałe, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości. Ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale również do osób prywatnych.

materiał budowlane

Hurtownia farb z ofertą dla mieszkańców Chorzowa - Śnieżka, Dulux i nie tylko

Posiadamy szeroki wybór emulsji, które znajdują swoje zastosowanie w każdym projekcie. Oferujemy farby elewacyjne, gruntujące, do metalu, drewna i nie tylko. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, co jest gwarancją najwyższej jakości i trwałości, zapewniając eksploatację i należytą ochronę przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni farb dla mieszkańców Chorzowa!