Telefon  32 2810868

Email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hurtownia budowlana dla miejscowości Będzin

Nasza hurtownia zajmuje się sprzedażą wyrobów najwyższej jakości od wielu lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu asortymentu dla branży budowlanej - posiadamy instalacje elektryczne oraz sanitarne, drewno, farby, preparaty i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą hurtowni budowlanej - każdy tutaj znajdzie coś dostosowanego do swoich potrzeb!

Hurtownia budowlana - oferta

Nasza siedziba znajduje się w Bytomiu, lecz posiadamy również punkt w Psarach Śląskich, do którego serdecznie zapraszamy mieszkańców Będzina. Oferowane przez nas instalacje elektryczne oraz sanitarne to gwarancja najwyższej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Szeroki wybór armatury, oświetleń, kabli oraz narzędzi sprawia, iż nasza oferta jest w pełni kompleksowa. Prowadzimy również sprzedaż drewna, którą proponujemy mieszkańcom Będzina.

Hurtownia budowlana będzin

Fachowe porady personelu hurtowni budowlanej

W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, niezależnie od tego, jakie zlecenie wykonujesz. Budowa altany, remont łazienki czy przebudowa instalacji elektrycznej - posiadamy wszystko, co potrzebne. Nasz zespół jest w pełnej gotowości, aby służyć Ci fachowym doradztwem oraz wykorzystywać swoją wiedzę w rozwiązywaniu problemów związanych z wyborem konkretnych produktów. Szybka realizacja zamówień i pełna satysfakcja z zakupów - to właśnie hurtownia budowlana Bud-Chem.